Read More Read More
Kim
jestem
Zadzwoń

501-932-589

Kim jestem

Spa Featture

Krótko o mnie

W swojej ponad 15-letniej historii zawodowej, odkąd zdobyłam tytuł MA (Master of Arts tj. magister nauk humanistycznych) Uniwersytetu w Lancaster oraz tytuł magistra w zakresie nauczania języka angielskiego oraz zastosowań komputerowych na Uniwersytecie Łódzkim już w trakcie praktyk na studiach zrozumiałam, że nauczanie innych języka angielskiego sprawia mi ogromną radość i jest jednocześnie moją pasją. W swojej karierze zawodowej korzystałam z wielu metod nauczania i różnych materiałów zdobytych podczas pobytu w Anglii oraz powszechnie dostępnych podręczników i materiałów z internetu. Jednak od ponad trzech lat stosuje w praktyce i z powodzeniem najnowsze techniki polecane przez top specjalistów z zakresu nauczania języków obcych takich jak Dr Stephen Krashen czy chociażby jeden z jego propagatorów AJ Hoge- dyrektor i założyciel systemu Effortless English.

Skąd porzucenie nauczania w szkołach i chęć poświęcenia większości wolnego czasu na rozwój osobisty i zdobywanie wiedzy, która może teraz pomagać takim osobom jak Ty?

Korzystając w przeszłości z podręczników do angielskiego tak jak każdy inny nauczyciel w szkole cały czas miałam przeświadczenie, że postępy moich uczniów szczególnie w zakresie posługiwania się żywym językiem są mało zadowalające. Większość moich uczniów pomimo zaawansowania i znajomości wszystkich niemalże reguł gramatycznych nadal czuła się niekomfortowo i odczuwała lęk przed używaniem języka w sytuacjach codziennych; nie rozumiała filmów anglojęzycznych czy też piosenek swoich ulubionych wykonawców. Co więcej, niektórzy mający styczność z angielskim w kraju anglojęzycznym po przyjeździe na miejsce czuli się sfrustrowani faktem, iż to czego do tej pory się nauczyli na kursach, w szkole czy u prywatnych korepetytorów przez wiele lat nie miało nic wspólnego z żywym i naturalnym językiem używanym przez rodowitych Anglików.

Stąd udana próba znalezienia sposobu i systemu, który pomógłby w rozwiązaniu tak częstych problemów osób uczących się bezskutczenie latami tak powszechnego języka jakim jest angielski:

– najwyższa ocena wśród lektorów Uczelni Wyższej potwierdzona ponad 400 ankietami ewaluacyjnymi
– ciągły wzrost zainteresowania ofertą
– entuzjastyczny odzew i opinie zadowolonych słuchaczy.
– to wszystko potwierdza słuszność mojego wyboru i chęć dalszego rozwoju i pomocy wszystkim, którzy są rozczarowani systemem edukacji w zakresie nauczania języków obcych oraz sposobami     stosowanymi przez większość szkół językowych, które obiecują wiele a w praktyce są tylko pustymi sloganami bez pokrycia.

…i prywatnie:

Jestem szczęśliwą mężatką i mam na stanie dwóch kochanych urwisów płci męskiej

Jeśli zaintrygowało Cię to co napisałam, nie zwlekaj i umów się na darmową pierwszą lekcję przez SKYPE! Masz znajomych na podobnym poziomie – ucz się z najlepszymi za niewielkie pieniądze ( grupy 2, 3 lub 4 osobowe znacznie taniej niż lekcje prywatne). Zapisy do poszczególnych grup juz wkrótce!